אודות זאור


שלום רב, שמי זאור ממדוב ואני סוכן ביטוח פנסיוני ושותף בסוכנות הביטוח שחם אשר הוקמה בשנת 1972. כיום שחם היא סוכנות הביטוח מהמובילות בישראל, המעסיקה כ- 100 עובדים ומאגדת בתוכה כ- 260 סוכנים בעלי תיק ביטוח עצמאי.

רקע אישי

לאחר שעליתי בגיל 17 לארץ גויסתי לצה"ל ושיררתי שירות מלא כלוחם. לאחר שיחרור, התקבלתי לאוניברסיטת בן גוריון וסיימתי בהצלחה תואר ראשון במדע התנהגות, ניהול וכלכלה. המשכתי את לימודי בתחום ההשקעות והביטוח, ועברתי בהצלחה את כל מבחני משרד האוצר הנדרשים לקבלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני.

נכון להיום, אני בעל תיק ביטוח עצמאי (דבר בהחלט חשוב בבחירת סוכן הביטוח שלכם, אשר מלווה אתכם לאורך השנים ולא רק בתהליך רכישת כיסוי ביטוחי). וכבעל תיק ביטוח עצמאי באפשרותי לספק פיתרון מושלם ללקוחות שאינם מעוניין בהמתנה לשירות הלקוחות של חברות הביטוח, ולחסוך ממנו את כל התהליכים הבירוקרטים אשר יכולים לעקב תביעות ובירורים.

המשרד

אני ושני שותפי פועלים ממשרדנו בבאר שבע (יוהנה ז'בוטינסקי 46) ומספקים שירות לקוחותינו באזור הדרום, המרכז וירושלים. בין לקוחותינו אנשי צוות רפואי, סטודנטים, מהנדסים, מורים, בעלי עסקים, יועצי השקעות ועוד. אנו מספקים שירות בשפות עברית, רוסית ואנגלית.

תיק לקוח

שיטת העבודה שלנו נקראת "תיק לקוח". בפגישה הראשונה, אנו אוספים את כל הניירת הביטוחית שבנמצא, לאחר מכן, מבצעים ניתוח טכני של כלל הביטוחים הקיימים במשפחה או בעסק, על מנת לקבל תמונה מלאה של המצב הביטוחי. אנו עונים על שאלות כגון: האם קיים כפל או חוסר ביטוחי? האם ניתן לשפר את ההגנות? האם קיימים כספים פנסיוניים אשר ניתנים לפדיון או השקעה טובה יותר?

לכל לקוח מוצגת טבלה ברורה המרכזת את מספרי הפוליסות, ההגנות והמצב הביטוחי. בסיום התהליך, כל לקוח מקבל תיק המרכז בתוכו את כל הביטוחים בצורה מסודרת וברורה כדי שידע במדויק אלו הגנות וזכויות יש לו, ועל מה הוא משלם.

שומרים על קשר

שמירה על קשר עם לקוחותיי הכרחית גם אם לא קרה דבר במהלך השנה הביטוחית, ולכן אנו מבצעים פגישות שירות שנתיות עם כל אחד ואחד מלקוחותינו, על מנת לבדוק האם חל שינוי כלשהו במצב המשפחתי / עסקי / בריאותי.

אני מאמין

אני בהחלט מאמין כי מקצועיות וסדר בכל הקשור לתחום הפנסיוני וביטוחי מהווה גורם משמעותי לבטחון שלכם. חשוב לי, שללקוחותיי יהיה שקט נפשי, שידעו שהם עשו מקסימום על מנת להגן על ילדיהם ובני הזוג כמו גם על העסק בדיוק כפי שאני, כבעל משפחה אהובה אעשה הכל כדי להגן על הקרובים לי. אני מבין את הצורך ופועל בהתאם.

אשמח לעמוד לשירותכם,
זאור ממדוב BA, סוכן ביטוח פנסיוני


‹ לדף הבית
זאור ממדוב השותפים במשרד זאור ממדוב
אתם מוזמנים ליצוא עמנו קשר בכל עת
בקישור הבא: צרו קשר


עיצוב ניהול ופיתוח אתרים מבית קוואליש